SİZDEN GELENLER

KONAK ODA TERMOSTATI MÜŞTERİ YORUMLARI

Oda Termostatı servis izmir

En çok ihtiyacımız olan zamanda kombinin bozulmasıyla internetten "Konak Oda Termostatı servisi" diye arattım. bu sayfada kadir usta ile görüştüm hemen yardımcı olacağını belirtti ve kısa sürede geldi kombi arızasını hemen çözdü. Arıza için 1 yıl da garanti verdi tekrarlaması durumunda ücret talep etmeden tekrar tamir edeceği teminatı olarak servis formu kesti. Fiyat olarak ta gayet makül fiyatlarla tamir ediyor. Oda Termostatı servis arayanlara tavsiye ediyorum. Buradanda kadir ustaya teşekkur ediyorum. Murat Korkmaz


HİZMETLERİMİZ

İZMİR KONAK ODA TERMOSTATI KOMBİ BAKIM TAMİR ONARIM MONTAJI

 
ZAMANDAN KAZANIN

KONAK ODA TERMOSTATI GEZİCİ SERVİS

odatermostatiservis-oda-termostati-montaji-oda-termostati-servisleri-izmir

Gezici Oda Termostatı servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, tam donanımlı araçlar sayesinde size hızlı ve kusursuz hizmet sağlıyor.Ayrıca kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur.


Acil Oda Termostatı Servis
7/24 ODA TERMOSTATI SERVİS

KONAK HIZLI SERVİS

7/24 Oda Termostatı servis izmir

İş çıkışında bütün servisler kapalı oluyor. İş yerindende izin almak çok zor. Kombi bakım ve arızasını yaptıramıyorum diye düşünüyorsanız. Servisimiz sizin için mesai saatleri dışındada hizmet vermektedir.


Teknik Destek
SERVİS FORMU İLE

1 YIL GARANTİLİ KONAK ODA TERMOSTATI SERVİS

Oda Termostatı Montajı

Firmamız yedek parça ve işçilikte, siz değerli müşterilerimize 1 Yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir .


Oda Termostatı Servis Çağır
 Konak Oda Termostatı Servisi

İzmir Konak Oda Termostatı servisi Konakde Oda Termostatı kombi, klima, servisi, petek temizleme oda termostat teknik servis hizmetlerini sunmaktadır.

İzmir ilçelerinden Konak içinde her mahalle ve bölgeye hizmet götüren Oda Termostatı servisi'ne sizlerde kombi servisi, klima servisi gibi hizmetler için bizim ile iletişime geçiniz.

Konak Oda Termostatı Kombi Yedek Parça Değişimi


Konak Oda Termostatı Kombi Servisi, uzman kadrosu ile Oda Termostatı kombilerinizi İzmir kombi arıza, onarım ve yedek parça değişimi hzimeti vermekteyiz.

İzmir Konak Oda Termostatı Yedek parça değişim ürünleri kombi, klima, oda termostatı, bakım, montaj, tamir, elektronik kart, ana kart, petek temizleme, ana eşanjör, akiş şalteri, akiş türbünü, ateşleme grubu, kombi bacalari, diyafram conta, doldurma musluğu, düğme, emniyet ventili, elektronik kart, fan motoru, genleşme tanki, hava purjörü, kilingirit conta, kombi tesisat temizleme, manometre, motorlu üç yollu vana, o-ring, plakali eşanjör, pompa, kombi sensör, siviç, su akiş anahtari, üç yollu tamir takimi, üç yollu grup, vana, ntc, limit termostatı orjinal değişimi yapıyoruz.

Konak Oda Termostatı Montajı talepleriniz için servis telefonumuz 0232 276 9400 üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Oda Termostatı servisleri arasında köklü ve uzun yıllardır bu işi yapan firmalardan hizmet alınız.

Kışa Özel %20 İndirim Fırsatını Kaçırmayın. 1 yıl Garantili Oda Termostatı Servis takip sistemi ile zamanında servis imkanı sunuyoruz.


Firmamız Konak Oda Termostatı kombi servisi konusunda sizlere profesyonel destek sunmaktadır. İzmir’in her semtine kombi servisimiz vardır.

Konak Oda Termostatı Teknik Servisi Telefon 0232 276 9400. Arıza bakım petek temizleme ve montaj hizmetleri.

Yetkili servis kalitesinde hizmet sunan özel teknik servis hizmeti veriyoruz.